بررسی ده اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۹)

ده اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷ (۱۰)
آبان ۱۱, ۱۳۹۶
بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۸)
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
اسکوتر هوشمند Razor Hovertax 2.0

امروز که شاهد تکامل سریع اسکوتر های هوشمند در دنیا هستیم هر بار با خود میگوئیم دیگر اسکوتری نمی آید که بتواند ما را شگفت زده کند اما اسکوتر برقی هوشمند Razor Hovertax 2.0 بار دیگر شما را شگفت زده خواهد کرد. در ادامه معرفی کامل اسکوتر های هوشمند برتر سال  ۲۰۱۷  پس از بررسی رتبه ۱۰ ام : ( ده اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷ (۱۰) )

اینباربه بررسی اجمالی رتبه ۹ ام این رنکینگ که توسط سایت  Top review pro  برگزیده شده است می پردازیم:

۹.اسکوتر هوشمند Razor Hovertax 2.0

اسکوتر هوشمند Razor Hovertax 2.0

این اسکوتر که به نحوی طراحی شده است که بتواند تا وزن ۲۲۰ پوند (۱۰۰ کیلوگرم) را به راحتی تحمل کند و همین امتیاز باعث شده است تا این اسکوتر برقی به یکی از معروف ترین اسکوتر های هوشمند نسل خودش تبدیل شود.

باتری لیتیوم – یونی ساخت LG آن که به وسیله شارژر ۳۶ ولتی با قابلیت شارژ سریع(Quick charging) شارژ میشود طراحی شده است تا قدرت لازم را برای موتور الکتریکی ۳۵۰ واتی و منحصر بفرد این اسکوتر هوشمند تامین کند.

این قدرت چشمگیر به این اسکوتر هوشمند  سلف-بالانس این اجازه را میدهد که به سرعت ۸ مایل در ساعت ( حدودا ۱۳ کیلو متر در ساعت) رسیده و حتی تا یک ساعت نیز به صورت مداوم با این سرعت به حرکت ادامه دهد.

. این اسکوتر هوشمند با تکنولوژی پیشرفته EverBalance Razor همراه است که  این فناوری به طور خودکار اسکوتر را تنظیم می کند و از این رو سوار صاف می شود. اگر تا حالا یک اسکوتر برقی هوشمند نداشته اید اسکوتر هوشمند  Razor Hovertax 2.0  بهترین گزینه برای شما و دیگر تازه کار ها در زمینه اسکوتر سواری است.

به زودی : هشتمین اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷

1 دیدگاه

  1. […] خانه/وبلاگ/بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۸) قبلی […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *