نگاهی به اسکوتر برقی Razor RX200 Electric

//نگاهی به اسکوتر برقی Razor RX200 Electric

نگاهی به اسکوتر برقی Razor RX200 Electric

در این مقاله میخواهیم نگاهی به اسکوتر برقی Razor RX200 Electric بیندازیم و قابلیت های این اسکوتر برقی را بررسی کنیم. اسکوتر هایی که میتوان گفت  رقابت در بازار باعث شده تا شرکت ها به فکر ساخت اسکوتر های برقی پیشرفته تری نسبت به مدل های قبلی شوند و هرچه که میگذرد این پیشرفنت ها در راستای ارتقای امنیت و سرعت و استحکام این اسکوتر های برقی است و در کنار یک طراحی جذاب باعث میشود که با وجود جولان دادن نسا جدید این اسکوتر برقی ها که هاور برد نام دارند هنوز هم این مدل ها کارایی خود را داشته باشند.

اسکوتر برقی Razor RX200 Electric

 اسکوتر برقی Razor RX200 Electric

اسکوتر برقی Razor RX200 Electric

بیشتر اسکوتر ها برایسواری در خیابان ها و پیاده رو ها طراحی شده اند این در حالی است که این اسکوتر برقی به نحوی طراحی شده است که بتوانید بروی سطوح شنی خاکی گل آلود  و یا هر سطوح سخت دیگری با لذت سواری کنید و لطف گشتاور فوق العاده اش چشم ها را به خود خیره کنید.

با یک نگاه مبتوان گفت این اسکوتر برقی دستگاه با عملکرد بسیار خوب و با دوام بسیار بالایی است.

این اسکوتر دارای کفی با روکشی خاص است که خاصیت ضد لغزندگی دارد و با ایجاد اصطکاک لازم تعادل شما را در هنگام تغییر جهت ها بر روی اکوتر حفظ خواهد کرد و دیگر نباید نگران سر خوردن از روی اسکوتر در حین سواری باشید.

این اسکوتر برقی از باتری نسبتا قوی ۲۴ ولتی بهره میبرد که میتواند این اسکوتر را به مدت ۴۰ دقیقه در بالا ترین سرعت خود(حدودا ۱۹ کیلمتر در ساعت) همراهی کند.که البته اگر  استفاده معقول تری داشته باشید نیروی باتری به خوبی میتواند شما را تا چند ساعت سواری همراهی کند. شارژ کامل این باتری حدودا ۱۲ ساعت زمان میبرد که این نکته ای نسبتا منفی نسبت باتری های امروزی که قابلیت شارژ سریع دارند به حساب می آید.

توسط | ۱۳۹۶/۹/۲۰ ۲۳:۰۴:۵۹ آذر ۲۰ام, ۱۳۹۶|وبلاگ|۲ نظرات

در باره نویسنده :

۲ ديدگاه

  1. […] خانه/وبلاگ/معرفی اجمالی اسکوتر برقی Reco M5 قبلی […]

  2. […] گذشته که به بررسی اسکوتر برقی های برتر جهان مانند : Razor RX200 Electric ، Reco M5، و …. پرداخته […]

ثبت ديدگاه