معرفی اجمالی اسکوتر برقی URB-E, Black Label

معرفی اجمالی اسکوتر برقی E-twow
دی ۸, ۱۳۹۶

در این مقاله به معرفی یکی دیگر از برترین اسکوتر برقی های جهان یعنی اسکوتر برقی URB-E, Black Label میپردازیم.

اسکوتر برقی URB-E, Black Label  در واقع برترین اسکوتر برقی جهان در سال ۲۰۱۷ به انتخاب وبسایت معتبر  تاپ ری ویو پرو است.

 

اسکوتر برقی URB-E, Black Label

اسکوتر برقی URB-E, Black Label

اسکوتر برقی URB-E, Black Label

سبک ، قدرتمند و پرتابل_ قابل حمل) تمام چیزی است که در اولین نگاه به این اسکوتر به ذهنتان میرسد و این دستگاه زیبا را باهاش توصیف میکند.

این اسکوتر در اصل در آمریکا طراحی و تولید شده است و از مشخصه های خاص آن میتوان به داشتن بنده ای بسیار قدرتمند از جنس آلومینیوم و فیبر کربن است البته نباید سبک بودن بدنه را فراموش کرد و در عین حال که بدنه دستگاه سبک است همچنان از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

این اسکوتر به نوعی طراحی شده است که بتواند به حاکثر سرعت ۱۵ مایل بر ساعت ( حدود ۲۷ کیلومتر در ساعت ) مسافت ۲۰ مایلی (۳۲ کیلو متری) را طی کند و همه ی این توان و انرژی از باتری دریافت میشود که برای شارژ کامل فقط به ۴ ساعت زمان احتیاج دارد و این ویژگی ها این اسکوتر را از دیگر اسکوتر ها متمایز میکند چرا که کمتر اسکوتر برقی را میبینید که بتواند با یک بار شارژ بیشتر از ۱۰ مایل راه برود.

این اسکوتر فقط ۵۰ پوند وزن دارد که بسیار سبک تر از سایر اسکوتر برقی های موجود در بازار است. به راحتی میتواند از قابلیت تا شوی این اسکوتر استفاده کنید و در سفر ها همراه خودتان حمل کنید و از اسکوتر سواری در مسافرت لذت ببرید.

از قابلیت های جالب این اسکوتر دسته نگه دارنده فنجان ،موبایل و یا لوازم جانبی است که مستوان گفت این ابتکار بسیار کاربردی است.

به زودی: بررسی مدرن ترین و پیشرفته ترین اسکوتر برقی ها و اسکوتر های  برقی هوشمند جهان .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *