معرفی اجمالی اسکوتر برقی Reco M5

//معرفی اجمالی اسکوتر برقی Reco M5

معرفی اجمالی اسکوتر برقی Reco M5

قصد داریم یکی دیگر از اسکوتر های برقی برتر سال ۲۰۱۷ یعنی اسکوتر برقی Reco M5 را مورد بررسی قرار دهیم و ویژگی های فنی و ظاهری اش را به شما طرفداران این دستگاه دوستدار محیط زیست معرفی کنیم.

اسکوتر برقی Reco M5

اسکوتر برقی Reco M5

اسکوتر برقی Reco M5

این اسکوتر نیز مانند اسکوتر  برقی Razor RX200 Electric ( که در مقاله ای جداگانه به بررسی فنی آن در اینجا پرداخته ایم) از طراحی خاصی بهره میبرد تا بتواند یک اسکوتر کاملا قابل حمل و سبک و پرتابل باشد.

در مورد کیفیت ساخت بدنه این اسکوتر باید گفت که کیفیتی نسبتا خوب را ارائه میدهد به طوریکه اگر معیار های اصلی شما برای خرید یک اسکوتر برقی دوام ، کیفیت و استحکام بدنه اسکوتر است نمیتوانید این اسکوتر را نادیده بگیرید.

باتری فوق العده سریع شارژ میشود و میتواند تا ۲۰۰۰ بار شارژ و دشارژ عمر کند _بدان معناست که این باتری دوام بسیار بالاتری از استاندارد های معمول دارد و تقریبا از اکثر باتری های موجود در بازار با دوام تر است_  و این باتری قدرتمند یکی از ویژگی ها منحصر بفرد این مدل محسوب میشود. که شارژ کامل آن نیز فقط ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه طول میکشد.

جای پای بسیار پهن و جا دار احساس امنیت را در هنگام سواری به شما منتقل میکند و جنس مرغوب کفی حس لذت بخشی را به شما می دهد.

این اسکوتر برقی از رینگ ها و چرخ هایی بره میبرد که به گفته سازندگان آن هیچ سطح از جاده توانایی صاف کردن لاستیک های این مدل ندارد تا مدتها میتواند خیالتا از بابت چرخ و لاستیک ها راحت باشد.

این اسکوتر فوق العاده سریع که میتواند حداکثر سرعتی معادل ۲۰ مایل بر ساعت(۳۲ کیلومتر بر ساعت) داشته باشد هیجان و آدرنالین را وارد خون شما میکند تا یک سواری لذت بخش را به پایان برسانید.

وجود چراغ های ال ای دی زیبا به منظور نشان دادن سرعت و میزان شارژ باتری از ویژگی ها جذاب  این دستگاه است.

از مهم ترین ویزگی های این اسکوتر برقی میتوان به ترمز های عقب برای یک ترمز ایمن در سرعت های بالا اشاره کرد .

در مجموع میتوان گفت این میتواند برای طرفداران اسکوتر های برقی یک سورپرایز و یک مدل بی نظیر برای اسکوتر سواری در فضا های غیر شهری باشد.

توسط | ۱۳۹۶/۹/۲۱ ۲۱:۵۹:۰۹ آذر ۲۱ام, ۱۳۹۶|وبلاگ|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه