بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۶)

بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۷)
آبان ۱۴, ۱۳۹۶
بررسی اسکوتر هوشمند TOMOLOO
آبان ۲۷, ۱۳۹۶

در ادامه ی بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر جهان در سال ۲۰۱۷ به معرفی و بررسی فنی ۷امین اسکوتر از این جدول یعنی اسکوتر هوشمند Halo Rover میپردازیم.

۶.اسکوتر هوشمند Halo Rover

 

اسکوتر هوشمند Halo Rover

اسکوتر هوشمند Halo Rover

تصور اینکه همزمان با موسیقی مورد علاقه تان چرت بزنید چه حسی به شما میدهید؟این دقیقا همان حسی است که از سوار شدن این اسکوتر هوشمند به شما میرسد است.

اسکوتر هوشمند Halo Rover در  آمریکا طراحی و با مواد اولیه با کیفیتی ساخته شده است. محافظ و قاب آلومینیومی آن دارای بالا ترین  استاندارد کیفیت در آمریکاست و علاوه بر زیبایی به این دستگاه استحام قابل توجهی نیز داده است.

این دستگاه از تکنولوژی سنسور های Halo استفاده میکند که صاف ترین سواری ممکن را ارائه میدهد همچنینی وجود چرخ های ۸.۵ اینچی تقریبا رد کردن هر مانعی را تضمین میکند.

اسپیکر بلوتوثی موجود در دستگاه به شما این امکان را میدهد که هنگام سواری به موبایل خودتون وصل شوید و به نوعی با موزیک خودتون هنگام سواری بترکونید!!

چراغ های ال ای دی برای بهبود دید کاربر تعبیه شده اند این چراغ ها خیلی به کارتان میآیند مخصوصا به هنگام سواری در شب.

این دستگاه توانست گوهاینامه IPX4 مربوط به مقاومت در برابر آب را بدست آورد. همچنین با باتری های ساخت شرکت LG که توانسته اند گواهینامه های لازم مربوط به امنیت در هنگام آتش سوزی را کسب کنند دیگر  جای هیچ نگرانی در مورد انفجار باتری ها که در برخی اسکوتر های هوشمند رخ داده بود نیست.

در مطالب قبلی نیز رتبه های ۱۰و ۹ و ۸  و ۷را نیز مورد بررسی قرار دادیم.

به زودی:بررسی پنجمین اسکوتر هوشمند برتر سال  ۲۰۱۷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *