بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۷)

بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۸)
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۶)
آبان ۱۵, ۱۳۹۶

در ادامه ی بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر جهان در سال ۲۰۱۷ به معرفی و بررسی فنی ۷امین اسکوتر از این جدول  یعنی اسکوتر هوشمند COOCHEER میپردازیم.

۷.اسکوتر هوشمند coocheer

اسکوتر هوشمند COOCHEER

اسکوتر هوشمند COOCHEER

اسکوتر هوشمند COOCHEER را با خیال رحت و به سبک خود برانید قابلیت سلف- بالانس این دستگاه باعث حفظ تعادل مناسب برای شما در هنگام سواری میشود.

دو تا از وِزگی های بسیار جالب این اسکوتر  اول چراغ های ال ای دی آبیاست که تزئینی است  که نمای بسیار زیبای به دستگاه میدهند و دوم مقاوم و ایمن بودن در برابر گرما و آتش سیگار  و شعله است که امنیت این اسکوتر هوشمند را بسیار بالا برده واز نظر خیلی از کاربر ها این ویژگی یک امتیاز محسوب میشود.

به واسطه موتور دوگانه و ۳۰۰ واتی قدرتمند این اسکوتر برقی می تواند تا وزن ۲۲۰ پوند(۱۰۰کیلوگرم) را تحمل کرده و به حداکثر سرعت خود یعنی ۱۰ مایل بر ساعت(۱۶ کیلومتر بر ساعت) برسد.

چرخ های ۶.۵ اینچی این اسکوتر که از آلیاژی مرغوب ساخته شده اند به همراه عملکرد فوق العاده لاستیک ها این تضمین را به شما میدهد که  ازهر مانعی(حتی شیب های ۳۰ درجه) را به سلامت عبور کنید.

با استفاده از تکنولوژی شارژ سریع این اسکوتر هوشمند برای شارژ کامل فقط به ۲ ساعت زمان نیاز دارد و جالب است که دقیقا ۲ ساعت با دستگاه فول شارژ میتوانید سواری کنید.

شما حتی در روز های بارانی و سطوح خیس هم میتوانید از استفاده از این اسکوتر هوشمند لذت ببرید.

در مطالب قبلی نیز رتبه های ۱۰و ۹ و ۸ را نیز مورد بررسی قرار دادیم.

به زودی: بررسی ششمین اسکوتر هوشمند برتر دنیا در سال ۲۰۱۷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *