بررسی اجمالی اسکوتر هوشمند EPIKGO

//بررسی اجمالی اسکوتر هوشمند EPIKGO

بررسی اجمالی اسکوتر هوشمند EPIKGO

در این مقاله قصد داریم به بررسی اجمالی یکی دیگر از برترین اسکوتر های جهان در سال ۲۰۱۷ بپردازیم;اسکوتر هوشمند EPIKGO که امسال توانست رتبه ۳ رنکینک برترین اسکوتر های سلف بالانس جهان را کسب کند.

اسکوتر هوشمند EPIKGO

اسکوتر هوشمند EPIKGO

بدون شک این اسکوتر هوشمند سلف بالانس یکی از سریع ترین و البته قدرتمند ترین اسکوتر های سلف بالانس موجود در بازار است .

این غول پیشرونده علاوه بر طراحی منحصر بفردش که  باعث شده ظاهری  جدی و قدرتمند داشته باشد ویژگی های فنی بسیار بالایی دارد به طور مثال به واسطه موتور دو هسته ای ۴۰۰ واتی فوق العده قدرتمندش میتواند به راحتی و در کسری از ثانیه به سرعت ۱۰ مایل بر ساعت(۱۶ کیلومتر بر ساعت) رسیده و فقط با یکبار شارژ کردن یک ساعت این حرکت را ادامه دهد.

این اسکوتر میتواند از موانعی تا زاویه ۱۵ درجه نیز عبور کند.

برای کم کردن لرزش در سطوح غیر مسطح و کشش لازم این شرکت از چرخ های ۸.۵ اینچی استفاده کرده است که حتی در سطوح گلی و  چمن  و یا حتی شن نیز میتواند  به خوبی عمل کرده و بدون برخوردن به مشکل به سواری بپردازید.

این اسکوتر گواهینامه (IP65) را داراست و این یعنی به شما اجازه میدهد تا اسکوتر را بدون آسیب دیدن تا نیمه در آب فرو ببرید. البته که فکر نمیکنم کسی بیشتر از این از یک اسکوتر هوشمند سلف بالانس انتظاری داشته باشد و باید این نکته هم در نظر گرفت اکثرا دوست ندارند هنگام سواری پاهایشان خیس شود! و این یعنی کمتر کسی بیشتر از این محدوده سواری در آب را میخواهد تجربه کند.

بدنه این اسکوتر از آلومینیوم مرغوب ساخته شده است دارای کیفیت و دوام بسیار بالایی است.

چراغ های ال ای دی فوق العده قوی از دیگر مشخصات این محصول است که میتواند سواری در تاریکی و شب را برایتان لذت بخش کند.

 

 

توسط | ۱۳۹۶/۹/۲۵ ۲۱:۴۹:۲۹ آبان ۳۰ام, ۱۳۹۶|وبلاگ|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه