بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۸)

اسکوتر هوشمند Razor Hovertax 2.0
بررسی ده اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۹)
آبان ۱۲, ۱۳۹۶
بررسی ۱۰ اسکوتر هوشمند برتر سال ۲۰۱۷(۷)
آبان ۱۴, ۱۳۹۶

بعد از بررسی و معرفی رتبه های ۱۰ و ۹ بهترین اسکوتر های هوشمند جهان در سال ۲۰۱۷ میلادی اکنون نوبت به معرفی هشتمین اسکوتر برقی هوشمند برتر این رنکینک یعنی اسکوتر سلف-بالانس VEEKO رسیده است.

 

۸.اسکوتر سلف-بالانس VEEKO

اسکوتر سلف-بالانس VEEKO

اسکوتر سلف-بالانس VEEKO

این دستگاه قدرتمند و هوشمند که توانسته است تمام گواهینامه های UL2272 را کسب کند.

همچنین اسکوتر سلف-بالانس VEEKO برای شما  تجربه یک سواری فوق العاده ایمن در کنار راحتی را به وجود می آورد. مخصوصا برای تازه کار ها که معمولا اولین سواری هایشان به سقوط منجر میشه!

ازمهم ترین دلایلی  که اسکوتر سلف-بالانس VEEKO  میتواند یک راحت ترین سواری را که تا حالا تجربه کرده اید به شما بدهد در کنار مانور ۳۶۰ درجه ای فوق العده روان آن بی شک استفاده از حسگر ژیروسکوپ و سنسور های شتاب و کنترل فرمانی که بر طبق پیشرفته ترین تکنولوژی روز هستند میباشد.

لاستیک های کائوچویی به همراه چرخ های ۶.۵ اینچی(۱۶ حدودا سانتی متر) با آلیاژی از آلومینیوم میتواند وزنی در حدود ۴۴ تا ۲۲۵ پوند (۲۰ تا ۱۰۲ کیلوگرم) را تحمل کرده به واسطه موتور  دوگانه ۳۵۰ واتی اش به حداکثر سرعت خودش یعنی چیزی در حدود ۹.۶ کیلومتر در ساعت برسد.

البته اسکوتر مطمئن خواهد شد که شما در وضعیت امنی در حین سواری قرار دارید ودر غیر اینصورت به شما هشدار میدهد تا شما به سرعت مجاز برگردید.

این اسکوتر برای شارژ کامل به ۲ تا ۳ ساعت زمان نیاز دارد.

اسکوتر سلف-بالانس VEEKO مقاوم در برابر آب است اما توصیه میشود برای مدت طولانی در آب از آن استفاده نکنید.

 

به زودی: بررسی هفتمین اسکوتر برتر سال ۲۰۱۷

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *