بررسی اجمالی اسکوتر برقی سواگترون

//بررسی اجمالی اسکوتر برقی سواگترون

بررسی اجمالی اسکوتر برقی سواگترون

اگر بگوئیم امروز محبوبیت اسکوتر های برقی  حتی با توجه به ورود اسکوتر های هوشمند سلف بالانس به بازار هر روز دارد بیشتر میشود بیراه نگفته ایم.در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از معقول و مقرون به صرفه ترین اسکوتر های بازار یعنی اسکوتر برقی سواگترون بپردازیم.

اسکوتر برقی سواگترون

اسکوتر برقی سواگترون

اسکوتر برقی سواگترون

این اسکوتر برقی که در ۳ رنگ سفیدو  مشکی و صورتی در بازار موجود می باشد.

یک بدنه فولادی قدرتمند که به کمک چرخ هایی محکم که برای تحمل وزنی تا حدود ۲۵۰ پوند(حدودا ۱۱۵ کیلوگرم) طراحی و با کیفیتی مثال زدنی ساخته شده اند به خوبی قدرت و استحکام بدنه را به ما نشان میدهد.

شارژ کامل باتری حدودا یک ساعت و نیم زمان می برد و این باتری با یک بار شارژ بین ۵ تا ۱۵ مایل (حدودا ۸ تا ۲۵ کیلومتر)  برای شما کار میکند و این را می توان  یک مزیت و وِژگی نسبتا منحصر بفرد است دانست.

کنترل اسکوتر برقی سواگترون بسیار آسان است و این ویژگی به شما مک میکند تا راحتی و امنیت بیشتری داشته باشید و از تصادفات به علت تصادفات کم جلوگبری میکند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب و بسیار کاربردی این اسکوتر برقی در وجود کیاومتر شمار و سرعت سنجی شبیه به  خودرو هاست و استفاده از آن به نوعی اسکوتر سواری را برای شما  لذت بخش میکند.

این اسکوتر برقی با داشتن دسته ای  سبک و تا شو به راحتی جمع میشود و به شما این امکان را میدهد کهدر انباری یا کمد خانه به راحتی اسکوتر خود را جا دهید و یا حتی در مسافرت ها همراه خود حمل کنید و با استفاده از آن لذت ببرید.

در مجموع میتوان گفت با یک اسکوتر  برقی محکم و ایمن و بسیار کابردی طرف هستیم.

در مقاله بعدی قصد داریم یکی دیگر از ۱۰ اسکوتر برقی برتر جهان را بررسی کنیم.

 

توسط | ۱۳۹۶/۹/۱۸ ۱۹:۴۸:۲۹ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۶|وبلاگ|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه