معرفی اجمالی اسکوتر برقی Black Super Turbo

معرفی اجمالی اسکوتر برقی Reco M5
آذر ۲۱, ۱۳۹۶
بررسی اجمالی اسکوتر هوشمند کرونی کا ۸
آذر ۲۵, ۱۳۹۶

در این پست قصد داریم اسکوتر برقی Black Super Turbo را از به شضما طرفداران اسکوتر های برقی معرفی کنیم. اسکوتری که سایت تاپ ریو پرو آن را در رده دوم برترین اسکوتر های برقی سال ۲۰۱۷ قرار داده است و ما نیز قصد داریم ببینیم که ویژگی هایی باعث دستیابی به همچین رتبه و عنوانی و موفقیتی نسبتا خوب در بازار فروش در سراسر جهان شده است.

اسکوتر برقی Black Super Turbo

اسکوتر برقی Black Super Turbo

اسکوتر برقی Black Super Turbo

در نگاه اولی که به این اسکوتر برقی مدرن می اندازید متوجه طراحی نسبتا متفاوتش با دیگر هم خانواده های برقی خودش میشوید.میتوان حدس زد که طراحان این اسکوتز با طراحی شکلی خاص که هم به موتور سیکلت های بنزینی و هم به دوچرخه ها شبیه است سعی در القای هویت این دستگاه به بیننده داشته اند .هویتی که این نسل از اسوتر ها راکه دقیقا بین موتور سیکلت ها و دوچرخه ها قرار میدهد پیشرفته تر از یک دوچرخه و ساده تر از یک موتور.

سازندگان معتقدند اسکوتر برقی Black Super Turbo با ویژگی های فوق العاده اش میتواند ساعت ها شما را در هر نوعی از جاده که برای اسکوتر سواری انتخاب کنید سرگرم کند.

این اسکوتر برقی جذاب میتواند به حداکثر سرعت ۲۶ مایل بر ساعت (حدود ۴۲ کیلومتر در ساعت) برسد که این دقیقا همان چیزی است که در بالا به آن اشاره کردیم.

سریع تر از دوچرخه!!

با هر بار شارژ کامل باتری ۳۶ ولتی اش میتوانید مسافتی نزدیک به ۲۰ مایل(حدودا ۳۲ کیلومتر ) را طی کنید.

و اما مهم ترین ویژگی این اسکوتر برقی وجود کمک فنر در جلو و عقب دستگاه است که کمک میکند تا شما یک سواری نرم و صاف و بدون مشکل را تجربه کنید.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *